• lanaradcenko

Dāvana vīrietim veselībai un možumam

Updated: Apr 22

Viens no galvenajiem vēlējumiem, ko vienmēr sniedzam kādam svētkos, īpaši dzimšanas dienās, ir stipra veselība. Tā tomēr ir viena no galvenajām dzīves vērtībām. Bez visa pārējā tomēr var iztikt, taču bez veselības – nekad. Tad kāpēc to ne vien novēlēt, bet arī neiesaistīt savā dāvanas izvēlē? Dāvanas ir burvīgas svētku tradīcijas, kā iepriecināt mīļos cilvēkus. Tāpēc iepriecini un reizē izrādi arī rūpes.


Šajā rakstā lasi par to, kādu dāvanu uzdāvināt vīrietim veselībai un možumam. Steigas pārpildītajā ikdienā ne visiem atliek laika parūpēties par sevi, kārtīgi atpūsties, iegūt pietiekami daudz miega, pilnvērtīgi ēst vai nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.


Šīs dāvanu idejas sniegs vīrietim nepieciešamo pauzi atpūtai vai, tieši otrādi, treniņam. Tas jau paliek tavā izvēlē – izvēlēties vīrietim piemēroto dāvanu.


Citas oriģinālas un noderīgas dāvanas meklē kategorijā ''Dāvana vīrietim''.


Sporta pulkstenis aktīvākai ikdienaiSporta pulkstenis ir ierīce, kurai vajadzētu rotāt katra cilvēka roku. Turklāt sportiskais elements šajā pulkstenī lielākoties ir vienīgi tā funkcijās, jo no ārpuses tie ir veidoti tik eleganti un solīdi, ka nekas neliecina par sporta stilu. Par funkcijām runājot – sporta pulkstenis palīdz dienas laikā sekot līdzi aktivitātēm, noietajiem soļiem, veiktajiem treniņiem, aktivitātes līmenim un aktīvo minūšu skaitam. Tāpat sporta pulkstenis uzrāda sadedzinātās kalorijas, nosaka stresa līmeni, mēra sirds ritmu un uzrauga miega kvalitāti.


Dāvanu karte sporta pulkstenim ir lieliska dāvana vīrietim, kurš sporto vai tikai vēlas to uzsākt. Veselību nevar iegūt tāpat vien – ir jāgrib to darīt, ir jārūpējas par savu ķermeni un prātu. Uzdāvinot sporta pulksteni, tu uzdāvināsi motivāciju. Turklāt, balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, nedēļas laikā aktīvajam laikam ir jābūt vismaz 150 minūšu ilgam. Tās ir mazāk kā 30 minūtes vienā dienā. Tas nu gan ir pa spēkam mums katram.


Ar dāvanu karti vīrietis varēs pats sev iegādāties pulksteni. Viens no labākajiem visā tirgū pašlaik ir Garmin sporta pulkstenis. Garmin ir viens no vadošajiem GPS tehnoloģiju ražotājiem, gan navigācijas jomā, gan arī sportā. Ar Garmin sporta pulksteņiem sporto visā pasaulē gan lieli, gan mazi, kā amatieri, tā profesionāļi.


Floutinga procedūra relaksācijaiPavisam vienkāršs un neizsakāmi patīkams veids, kā atbrīvoties no stresa, spriedzes un fiziskām sāpēm ir floutings procedūras apmeklējums. Tā ir pelde 30 cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli – ūdens ir ļoti blīvs un tādējādi rada sajūtu, ka ir zudusi gravitāte un iestājies bezsvara stāvoklis. Šī procedūra kaut reizi ir jāizbauda ikvienam, jo šīs stundas laikā gūtās sajūtas labvēlīgi ietekmē ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Kā zināms, pozitīva attieksme ir svarīgs veselības uzturēšanas faktors. Vislabākā medicīna tomēr ir un paliek smiekli!


Floutinga procedūra Pilnīgai relaksācijai ir lieliska dāvana vīrietim veselības uzlabošanai. Ir zinātniski pierādīts, ka floutings samazina trauksmes sajūtu un palīdz atbrīvoties no depresijas. Procedūras laikā ķermenis atbrīvojas no stresa ietekmē radītā kortizola jeb stresa hormona. Tāpat floutings palīdz cīņā ar pienskābes izdalīšanos un atbrīvo muskuļus no sāpēm un saspringuma. Floutings ir SPA apmeklējums, kas ļauj relaksēties un pilnvērtīgi atslēgties no pasaules esot stāvoklī starp miegu un nomodu. Tas ir jāizmēģina ikvienam!


Interneta veikals ātriem pirkumiemMūsdienās iepirkties ir vienkāršāk kā jebkad iepriekš. Nav pat jāpamet mājas, jo interneta veikali paliek ar vien populārāki. Un, esot aizņemtam, kāpēc gan tērēt laiku stāvot garās rindās un braucot turp un atpakaļ uz un no veikala? Aizņemtam vīrietim lieliska dāvana būs Interneta veikala dāvanu karte. Turklāt viņa paša izvēlē paliks tas, ko iegādāties.


Interneta veikals 707.lv piedāvā plašu preču klāstu, kur iespējams atrast visu automašīnas uzturēšanai, TV un audio risinājumus, elektrotehniku, visu mājas un dārza iekārtošanai un, protams, visu veselībai un skaistumam. Veikals piedāvā plašu svaru, termometru, asinsspiediena mērītāju piedāvājumu. Tāpat ir pieejami tādi produkti kā dažādas masāžas ierīces, velotrenažieri un velosipēdi. Izvēle ir ļoti plaša.


Kvalitatīvas skaņas baudīšanaiMūzikas ir liela loma ikdienā teju katram cilvēkam. Dzirdam to gan koncertos un kino teātros, gan arī veikalos, braucot ar mašīnu un klausoties radio, kā arī atskaņojot to savās austiņās. Vīrietim, kurš regulāri atskaņo mūziku un patiesi nevar bez tās dzīvot – lieliska dāvana būtu kāda mūzikas atskaņošanas ierīce, kas iepazīstinās vīrieti ar patiesu kvalitāti un ļaus mūziku ņemt līdzi visur, kur vien viņš ies pats.


Bluetooth austiņas skriešanai ir piemērota dāvana vīrietim, kurš nodarbojas ar sportu un skrien. Šīs austiņas liks aizmirst par to, kā ir skriet un nemitīgi cīnīties ar austiņu vadiem, kas krīt ārā no ausīm, paši savā starpā sapiņkerējas un tikai sniedz papildus smagumu. Skriešanai paredzētās bluetooth austiņas ir bez liekiem vadiem, tās nodrošina bezrūpīgi mūzikas klausīšanos augstā kvalitātē. Viss ķermenis un prāts fokusējas vien uz skriešanu un mūzika ir kā lielisks papildinājums, nevis nasta ar ko cīnīties uz katriem desmit metriem.


Ja vīrietis labprātāk klausās mūziku mājās, tad piemērota dāvana viņam ir Bezvadu tumbiņas. Tās nodrošina ar tik pat lielisku kvalitāti kā austiņas, turklāt arī darbojas bez vadiem, kas vienmēr ir sarežģījušās mūzikas skaļruņu pārvietošanu, teiksim, uz blakus telpu. Šīs tumbiņas var pārvietot pēc patikas – tās ir ne vien mājās izmantojamas, bet pavisam vienkārši var ieviest nepieciešamo atmosfēru arī dārza ballītē vai noderēt darba saziņai Skype konferencē. Bezvadu tumbiņas ir universāla dāvana, kurai jābūt katra vīrieša īpašumā.


SPA atpūta SiguldāIespējams, ka vīrietis labāk izbaudītu atpūtu tālu prom no pilsētas centra, nodotos nesteidzīgām pastaigām, izbaudītu relaksējošu masāžu un virkni citu SPA rituālu. Katrs tomēr atrod pats savu veidu, kā atpūsties un atgūt zaudēto enerģiju. SPA procedūru apmeklējums ir lielisks veids, kā to darīt. Viena no Latvijā labākajām vietām, kur to visu pieredzēt ir Siguldā esošā viesnīca – Ezeri SPA Hotel Patiesai atpūtai.


Tas ir SPA komplekss, kas piedāvā 30 labiekārtotas un skaistas istabas un harmonisku vidi, kur aizmirst par rūpēm, steigu un pievērsties tikai sev un saviem mīļajiem. Šajā viesnīcā iespējams nodoties tādām procedūrām kā klasiskās vai eksotiskās masāžas, pērļu vannas, kosmetologa pakalpojumi, sauna, turku–tvaika aroma pirts, baseins, burbuļvanna. Un, protams, rītos iespējams brokastot un vakaros vakariņot izsmalcinātā, augstas klases restorānā. Šī ir lieliska dāvana vīrietim un viņa mīļotajai sievietei – kā medusmēnesis ārpus pilsētas un pilnvērtīga atpūta visam ķermenim.


Ūdens pudele veselībai


Dāvana, kas ļaus vīrietim sajust rūpes un viņam pašam būs noderīga – gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai, ir ilgtspējīga ūdens pudele. Tas ir fantastisks risinājums pietiekamam ūdens daudzumam, ko uzņemt dienas laikā.


Ūdens pudele ļauj sekot līdzi izdzertajam ūdens daudzumam un ir ērta pārnēsāšanai līdzi gan ikdienā, gan ceļojumos, gan sportošanas laikā.


PlayStation konsoleVideospēļu spēlēšana mēdz novērst uzmanību no ikdienas satraukumiem un transportēt prātu uz kādu pavisam attālu sapņu un piedzīvojumu pasauli. Reizēm tas tiešām ir nepieciešams, lai atpūstos un nodarbinātu prātu ar spēles galvenā varoņa problēmām, to risinājumiem, cīņām un uzvarām. Nemaz nerunājot par jautrību, kas garantēta spēlējot aizraujošas spēles, risinot mīklas, dodoties kvestos un misijās. Uzvara spēlē tomēr sniedz iedvesmu un arī spēku celties un uzvarēt arī dzīvē.


Īstam spēļu fanam ir nepieciešama spēļu konsole. Iespējams, vīrietis, kam meklē dāvanu, labprāt spēlē videospēles, taču viņam nav konsoles. Datorā spēlēt spēles ir jautri, taču PlayStation konsole to padara par daudz aizraujošāku piedzīvojumu. Pārsteidz vīrieti ar īpašu dāvanu un uzdāvini jaunāko spēļu konsoli interesantākiem vakariem.


Sportiskas aktivitātes ikdienāLieliskai veselībai un pašsajūtai ir svarīgi kustēties. Un bieži vien ar pastaigām vien nav gana – daudziem enerģijas līmenis ir lielāks un līdz ar to arī pieprasa vairāk aktivitātes dienas laikā. Taču bieži vien arī slinkums mēdz uzvarēt – tas gan nav attaisnojums sēdēt mājās un neko nedarīt. Īpaši, ja vīrietis ir pieminējis to, ka vajadzētu sākt piekopt aktīāku dzīvesveidu, taču tā arī nav veicis izmaiņas savā dzīvē. Tad šī ir tava iespēja viņam uzdāvināt nelielu motivācijas devu.


Baseina abonements ir aizraujošs veids, kā nodarboties ar sportu un vienlaikus justies kā atpūtā. Mums latviešiem ir sniegts pavisam īss laika brīdis, kad iespējams peldēties brīvā dabā laika apstākļu dēļ. Tāpēc baseina apmeklējums ir iepriecinošs un īpašs notikums. Ja uzdāvināsi vīrietim baseina abonementu, viņš sapratīs, ka sportošanai nav jābūt grūtai un nepatīkamai. Kustēties un rūpēties par savu ķermeni iespējams laiski peldot baseinā un vērojot Skanstes skaistās ēkas pa milzu logiem no paša baseina.


Sporta zāles abonements Rīgā savukārt ir lieliska dāvana tiem, kas vēlas sportot un darīt to sporta zālē. Iespējams, dāvanas saņēmējs jau apmeklē sporta zāli, taču tas nav tik lēti un tomēr veic nelielu robu ikmēneša ienākumos. Tāpēc tu vari atvieglot vīrietim šo procesu un uzdāvināt sporta zāles abonementu. Izrādīt savu atbalstu pret viņa vērtībām un motivēt tālāk rūpēties par savu veselību un fizisko sagatavotību.


Ceļojums jauniem iespaidiem

Nekad nav par vēlu atklāt pasauli no jauna ar kāda aizraujoša ceļojuma palīdzību. Ceļojums ir skaista dāvana, kas vīrietim ļaus iedvesmoties, apskatīt kādu jaunu valsti vai pilsētu, iepazīties ar tās vēsturi, iedzīvotājiem un kultūru. Balstoties uz dažādajiem gadalaikiem, ir tik daudz iespēju, ko darīt un redzēt. Maģiski Ziemassvētki Vīnes tirdziņos, elpu aizraujoša slēpošana Alpos, sezonāla iepirkšanās Londonā, dinamisks pilsētas ritms Ņujorkā vai mierpilns dzives ritms un eksotiski ēdieni Havaju salās.


Ceļojums ir lieliska dāvana jebkurā vecumā un jebkuros svētkos. Tas liek sajusties dzīvam un iegūt jaunu pieredzi, jo katrs ceļojums iemāca ko jaunu.


Veselīgas pirts procedūras

Pirts apmeklējums ir vieno no veselīgākajām dāvanām, kādu vīrietim iespējams uzdāvināt. Pirts jau kopš seniem laikiem ieņem svarīgu lomu vidējā latvieša dzīvē. Tiek uzskatīts, ka, pakļaujot ķermeni augstai temperatūrai, tas izdala sviedrus un tādējādi no ķermeņa tiek izdalītas visas kaitīgās vielas. Turklāt pirts apmeklējums mūsdienās tiek saistīts ne vien ar SPA, bet arī ar kopīga laika pavadīšanu ar ģimeni vai draugiem.


Pirts rituāls ir dāvana, kas sniegs pozitīvas sajūtas. Pirts iešanai ir daudzi veselību uzlabojoši faktori, kas šo dāvanu padara gan par relaksējošu, gan arī noderīgu. Relaksējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam spēj uzdāvināt pilnvērtīgu atpūtu, atslābināt gan ķermeni, gan prātu, kā arī aizmirst par ikdienas rūpēm.


Gaļas piegāde

Noderīga dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā vai gada siltajā sezonā savas mājas pagalmā uzgrillēt šašliku, varētu būt arī gaļas piegāde. Piedāvājumā iespējams izvēlēties gan svaigu gaļu, gan desiņas un cīsiņus, šašlikus, kā arī žāvējumus un vēl citus produktus. Piedāvājumā ir svaiga liellopa gaļa un cūkgaļa.


Stilīgs vai hobijam piemērots apģērbsArī vīrieši labprāt pucējas, piedomā par savu ārējo izskatu un nereti vēlas izskatīties lieliski. Apģērbam ir liela loma cilvēka izskatā, tāpēc apģērbs ir lieliska dāvana. Tā ir iespēja vīrieti iepriecināt ar kaut ko modernu, ērtu vai noderīgu. Tas ir atkarīgs no situācijas un paša vīrieša. Ja viņš


Zīmols Latvietis pēdējo gadu laikā ir manāmi izcēlies starp citiem latviešu dizainiem un turpina iekarot latviešu sirdis vēl joprojām. Tas parāda, ka savas valsts un dzimtenes patriotismu skaisti iespējams izteikt nesakot ne vārda. Vien doties ikdienas gaitās un lepni valkāt kreklu, uz kura vēstīts ''Latvietis''. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, ir dziļi sirdī pārliecināts par savu mīlestību pret dzimteni, tad Latvietis krekls ir lieliska dāvana tieši viņam. Turklāt, šim kreklam piemīt elegants un stilīgs dizains, kuru vīrietis noteikti novērtēs.


Ja tomēr vīrietis, kam meklē dāvanu, neinteresējas par modi un stila aktualitātēm un labprātāk novērtē praktiskas un noderīgas dāvanas, tad piemērots būs apģērbs saistīts ar viņa hobiju. Apģērbi makšķerniekiem un medniekiem ir lieliska dāvanas izvēle,ja vīrietim patīk doties pārgājienos, medīt, zvejot, braukt ar laivu vai arī viņš dienē armijā. Šis apģērbs ir kvalitatīvs un piemērots jebkuriem laika apstākļiem. Iepriecini vīrieti ar noderīgu dāvanu – tā noteikti nepaliks nenovērtēta.


Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē FromMe.lv portāla sadaļā Dāvanas sportam un hobijiem.

15 views

©2019 by dzivovesels. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now